Opleiding & Training
Open Leer Centrum
Uw medewerkers weten zeer waarschijnlijk best veel van Windows en Office. Maar nog niet alles wordt beheerst, veel mogelijkheden zijn nog onbekend of u wilt naar een nieuwe versie. U hebt wel een scholingsbehoefte, maar geen groepen met mensen voor een maatwerktraining. U wilt snel met een cursus starten en niet wachten op het volgende startmoment.
Een individuele leerroute in het Open LeerCentrum is een uitstekende mogelijkheid om gericht een aantal onderwerpen en/of vaardigheden op het gebied van MS Office te leren. Wij stemmen het programma dan exact af op uw leerwens.
U werkt onder begeleiding van een ervaren docent in uw eigen tempo een vast programma door. U krijgt geen klassikaal les, maar wordt wel intensief begeleid door de docent.
We zijn u van dienst op:
- Doetinchem, wekelijkse instroom, woensdagavond van 19.00 tot 21.00 uur;
- Doetinchem, wekelijkse instroom, donderdagmiddag van 13.00 tot 15.00 uur;
- Doetinchem, wekelijkse instroom, vrijdagochtend van 09.00 tot 11.00 uur;
- Doetinchem, wekelijkse instroom, zaterdagochtend van 09.00 tot 11.00 uur;
- Enschede, wekelijkse instroom, woensdagavond van 19.00 tot 21.00 uur;
-
Winterswijk, wekelijkse instroom, woensdagavond van 19.00 tot 21.00 uur;
Klik hier om naar het aanbod ICT-opleidingen te gaan.



















